Castello Di Meleto Pension

Belangrijkste voorzieningen

  • The lagest option:
  • 6 gasten
  • 3 bedden
  • 3 slaapkamers

Locatie

    Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti villa bevindt zich net om de hoek bij het Kasteel van Meleto en heeft een zwembad met een zonneterras. Dit landhuis biedt toegang tot een terras en nodigt gasten uit om de Pornanino wijngaard te bezoeken, die op 15 minuten rijafstand ligt.

    Deze villa is op 2 km van Capannelle en op 6 km van de Chianti Cashmere Geitenboerderij gelegen.

    Deze woning kijkt uit over de tuin. Tot de badkamerfaciliteiten van de villa behoren ook een bidet, een inloopdouche en ligbad/douche combinatie. Er zijn een haardroger voor het comfort van de gasten.

    Een kitchenette, samen met een eethoek buiten, zijn beschikbaar om te dineren. Enoteca del Castello di Meleto bevindt zich vrij dicht bij Castello Di Meleto Pension villa en serveert Italiaanse gerechten. Castello Di Meleto Pension villa is ook perfect gelegen op 30 minuten rijafstand van Siena station. Er zijn live-optredens, samen met wandelen om de vrije tijd van de gasten te diversifiëren. Tot de aangeboden fitnessfaciliteiten behoren yoga-instructie.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 17:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 10:00
    LicentienummerIT052013B5VZDFEWPR
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti

    Deze woning kijkt uit over de tuin. Tot de badkamerfaciliteiten van de villa behoren ook een bidet, een inloopdouche en ligbad/douche combinatie. Er zijn een haardroger voor het comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Bedden foto Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Wastafels foto
    Driepersoonskamer

    Grootte: 25 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Kamer foto
    Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 20 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Buitenkant foto Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Kamer foto Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Voorzieningen foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 45 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Badkamer foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 60 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Kamer foto Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Badkamer foto Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Wastafels foto
    Appartement met Drie Slaapkamers

    Grootte: 65 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Kamer foto Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Voorzieningen foto
    Superior Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 20 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Wastafels foto Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Kamer foto Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Kamer foto Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Kamer foto Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Kamer foto
    Deluxe Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 40 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Kamer foto
    Superior Familie Kamer

    Grootte: 40 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Villa met Twee Slaapkamers

    Grootte: 60 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti In de buurt foto Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Keuken foto Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Kamer foto
    Villa met Drie Slaapkamers

    Grootte: 65 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Voorzieningen foto Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Keuken foto Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Voorzieningen foto Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Kamer foto Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Voorzieningen foto
    Duplex Appartement

    Grootte: 45 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Gangen foto Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Kamer foto Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti Interieur foto
    Suite

    Grootte: 70 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Florence Amerigo Vespucci
    87.3 km

    Treinstations (1)

    Siena
    15.6 km

    Bezienswaardigheden (11)

    Castello di Meleto
    50 m
    Chiesa di San Pietro in Avenano
    1.3 km
    Cimitero di Gaiole
    1.3 km
    Pieve di Santa Maria a Spaltenna
    1.8 km
    Stadion van Gaiole in Chianti
    2 km
    Chiesa di San Sigismondo
    2.2 km
    Enoteca La Cantinetta Del Chianti S.A.S. Di Azzato Riccardo Michele
    2.2 km
    La Vineria Di Vertine
    2.3 km
    Cimitero di Lecchi
    2.3 km
    Castello di Vertine
    2.3 km
    Chiesa di San Marcellino in Colle
    2.3 km

    Gastbeoordelingen van Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Hotels in steden wereldwijd

    Veelgestelde vragen

    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen in de buurt van Castello Di Meleto Pension villa?
      Het Kasteel van Meleto is een van de populaire bezienswaardigheden, gelegen vrij dicht bij Castello Di Meleto Pension villa.
    • Heeft Castello Di Meleto Pension villa een keuken?
      Ja, in Castello Di Meleto Pension villa is een kitchenette beschikbaar.
    • Is Castello Di Meleto Pension villa huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar Castello Di Meleto Pension villa.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van Castello Di Meleto Pension villa?
      Gasten van Castello Di Meleto Pension villa kunnen onder andere de Pornanino wijngaard (7 km), Capannelle 2) en de Chianti Cashmere Geitenboerderij 6) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Castello Di Meleto Pension Gaiole in Chianti